| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Binnenin |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 351 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 317 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Telescopische lade | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 3 – 9 °C |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 34 l |
| Vriescapaciteit | 5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 16 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Vers zone compartiment bruto capaciteit | 93,9 l |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 164 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Stroomgebruik per dag | 0,449 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 1855 mm |
| Gewicht | 71,1 kg |
| Breedte verpakking | 615 mm |
| Diepte verpakking | 767 mm |
| Hoogte verpakking | 1927 mm |
| Gewicht verpakking | 76,5 kg |
Outlet
Liebherr RBsfd 5221 Plus BioFresh combi-koelkast Vrijstaand 351 l Zilver DHZ3449APD
LiebherrLiebherr RBsfd 5221 Plus BioFresh, 351 l, Vrijstaand, D, 35 dB, SN-T, 5 kg/24u
Actie!
€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00.
Liebherr RBsfd 5221 Plus BioFresh, 351 l, Vrijstaand, D, 35 dB, SN-T, 5 kg/24u
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
27% kortingBetaal 3x €316,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293421
Liebherr RBsfd 5221 Plus BioFresh. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Zilver, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 351 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 317 l, Koelkast temperatuurbereik: 3 – 9 °C. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 34 l, Vriescapaciteit: 5 kg/24u. Vers zone compartiment bruto capaciteit: 93,9 l
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg FAB32LSV5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB32LOR5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Oranje | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB32RLI5 koel/vries combinatie
€2.199,00 Stoves | Vrijstaand | Groen | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB32LWH5 koel/vries combinatie
€2.199,00 SMEG | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen

























