| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 300 l |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 204 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 96 l |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 155 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 64 |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 592 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
| Gewicht | 56,5 kg |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 1910 mm |
| Gewicht verpakking | 58,5 kg |
Outlet
Gorenje NRK61CS2XL4 Vrijstaand 300 l C Grijs – DHZ3444APD
Gorenje NRK61CS2XL4, 300 l, No Frost (koelkast), N-T, 11 kg/24u, C, Grijs
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Gorenje NRK61CS2XL4, 300 l, No Frost (koelkast), N-T, 11 kg/24u, C, Grijs
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
36% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 280938
Gorenje NRK61CS2XL4. Totale nettocapaciteit: 300 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: N-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 204 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 96 l, Vriescapaciteit: 11 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 155 kWu. Kleur van het product: Grijs
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB32LSV5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GBB72SAEFN Koel/vries combinatie
€729,00Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. LG | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB32LWH5 koel/vries combinatie
€2.199,00 SMEG | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen



























