| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 136 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 75 kWu |
| Stroomgebruik per dag | 0,205 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 872 mm |
| Gewicht | 53,9 kg |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 931 mm |
| Gewicht verpakking | 57,1 kg |
Outlet
Liebherr IRd 3920 Plus koelkast Ingebouwd 136 l D Wit EWO1130
LiebherrLiebherr IRd 3920 Plus, 136 l, SN-T, 29 dB, D, Wit
Actie!
€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Liebherr IRd 3920 Plus, 136 l, SN-T, 29 dB, D, Wit
Beschikbaarheid: Uitverkocht
24% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 238352
Liebherr IRd 3920 Plus. Nettocapaciteit koelkast: 136 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 29 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Jaarlijks energieverbruik: 75 kWu, Energie-efficiëntieklasse: D. Gewicht: 53,9 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GSMI24330N Koelkast
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Grundig | Wit | 55,00 cm hoog | Low-frost ( weinig ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB30LOR5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Oranje | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LWH5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GSN10730XN INOX Koeler
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Grundig | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen









