| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurkleur | Zwart |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelkastdeurvakken | 7 |
| Flessenrek | Ja |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 387 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Gelijkmatige koeling |
| No Frost system | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 120 kWu |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 688 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Diepte zonder handvat | 64,4 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Diepte verpakking | 722 mm |
| Hoogte verpakking | 1950 mm |
| Gewicht verpakking | 83 kg |
Outlet
Samsung RR39C76C322/EF koelkast Vrijstaand 387 l E Zwart SHOWMODEL EWO49SR
SamsungSamsung RR39C76C322/EF, 387 l, No Frost system, SN-ST, 39 dB, E, Zwart
Actie!
€1.149,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.149,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00.
Samsung RR39C76C322/EF, 387 l, No Frost system, SN-ST, 39 dB, E, Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €299,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292792
Samsung RR39C76C322/EF. Nettocapaciteit koelkast: 387 l, No Frost system, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 39 dB. Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 2. Soort lamp: LED. Jaarlijks energieverbruik: 120 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 80 kg. Kleur van het product: Zwart
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LWH5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GSMI25740FN Koelkast – OP = OP
€799,00 Grundig | Inbouw | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen







