| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal planken koelkast | 6 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 310 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 114 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 541 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,5 cm |
| Gewicht | 50,9 kg |
Outlet
Neff KI1811SE0 koelkast Ingebouwd 310 l E Wit – EWO3314
BoschNeff KI1811SE0, 310 l, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Actie!
€1.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€789,00Huidige prijs is: €789,00.
Neff KI1811SE0, 310 l, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
34% kortingBetaal 3x €263,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293393
Neff KI1811SE0. Nettocapaciteit koelkast: 310 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Aantal planken koelkast: 6, Aantal groente lades: 2. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 114 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 50,9 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK1022D inbouw Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | 102,00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB28LWH3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB3AF12S koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. Electrolux | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB30LOR5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Oranje | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
















