| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 7 |
| Aantal groente lades | 3 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 294 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 3 – 9 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 125 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,2 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178,8 cm |
| Gewicht | 59,2 kg |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Gewicht verpakking | 62,7 kg |
| Certificaten van naleving | CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Outlet
Liebherr IRBd 5120 Plus BioFresh koelkast Ingebouwd 294 l DHZ4431
LiebherrLiebherr IRBd 5120 Plus BioFresh, 294 l, SN-T, 33 dB, D
Actie!
€1.699,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00.
Liebherr IRBd 5120 Plus BioFresh, 294 l, SN-T, 33 dB, D
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
18% kortingBetaal 3x €466,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 291905
Liebherr IRBd 5120 Plus BioFresh. Nettocapaciteit koelkast: 294 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 33 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal planken koelkast: 7, Aantal groente lades: 3. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 125 kWu, Energie-efficiëntieklasse: D. Gewicht: 59,2 kg
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux ERW1573AOA Wijnkoeler
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€969,00Huidige prijs is: €969,00. Electrolux | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LWH5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB28LBL5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
















