| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | antraciet |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Type afwerking plank | Chromen lijst |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Type afwerking van deurbalkons | Chromen lijst |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 360 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 235 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Telescopische lade | Nee |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Flessenrek | Ja |
| Luchtbevochtigingsfunctie | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 125 l |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 173 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,4 A |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 667 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
| Gewicht | 91 kg |
| Breedte verpakking | 663 mm |
| Diepte verpakking | 748 mm |
| Hoogte verpakking | 1944 mm |
| Gewicht verpakking | 98 kg |
Haier 3D 60 Serie 5 HTW5618CNMP Vrijstaand 360 l Antraciet DHZ4429
Haier€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00.
Haier 3D 60 Serie 5 HTW5618CNMP, 360 l, No Frost (koelkast), SN-T, 10 kg/24u, C, Antraciet
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
11% kortingBetaal 3x €266,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Haier 3D 60 Serie 5 HTW5618CNMP. Totale nettocapaciteit: 360 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 235 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4. Nettocapaciteit vriezer: 125 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 173 kWu. Kleur van het product: Antraciet
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Smeg FAB38RPB koel/vries combinatie
€3.249,00Oorspronkelijke prijs was: €3.249,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00. SMEG | Vrijstaand | Blauw | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GKN26845FXN koel/vries
€835,00Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB32LWH5 koel/vries combinatie
€2.199,00 SMEG | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko RCNA366E61XPN koel/vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen






























































