| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Deurkleur | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur montage | Deurschuif |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Op de deur |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Flessehouder in deur | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 10 |
| Flessenrek | Ja |
| Blikjesrek | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 136 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 9 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 2 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 9 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Jaarlijks energieverbruik | 117 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie consumptie | 0,32 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 888 mm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 88 cm |
| Gewicht | 32,6 kg |
| Breedte verpakking | 637 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 953 mm |
| Gewicht verpakking | 35,7 kg |
Nieuw in doos
Liebherr DRF 3900 Pure koelkast Ingebouwd 136 l F Wit
LiebherrLiebherr DRF 3900 Pure, 136 l, SN-T, 35 dB, F, Wit
€999,00
Liebherr DRF 3900 Pure, 136 l, SN-T, 35 dB, F, Wit
Betaal 3x €333,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 189163
Liebherr DRF 3900 Pure. Nettocapaciteit koelkast: 136 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal planken koelkast: 4. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 117 kWu, Energie-efficiëntieklasse: F. Gewicht: 32,6 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB28LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB28LBL5 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in verpakking
Smeg FAB10RPG5 combi-koelkast Vrijstaand 122 l E Groen
€1.079,00Oorspronkelijke prijs was: €1.079,00.€1.049,00Huidige prijs is: €1.049,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen











