| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Ingebouwde functie | Nee |
| Totale nettocapaciteit | 413 l |
| Klimaatklasse | SN-N |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Totale brutocapaciteit | 413 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Water dispenser | Nee |
| Water filter | Nee |
| Capaciteit watertank | 0 l |
| Vakantie functie | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 283 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Brutocapaciteit koelkast | 253 l |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Antibacteriële afdichting | Nee |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 130 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 130 l |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| Vriezer interieurverlichting | Nee |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Multi-luchtwegsysteem (vriezer) | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | ConnectLife |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 182 kWu |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 64 |
| Stroomgebruik per dag | 181,5 kWh/24u |
| Type stekker | Type G |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 658 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Gewicht | 81 kg |
| Installatie compartiment breedte | 61 cm |
| Installatie compartiment diepte | 66 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 2,04 m |
| Pakketgewicht | 83500 kg |
| Verpakkingsvolume | 0 cm³ |
| Breedte verpakking | 655 mm |
| Diepte verpakking | 725 mm |
| Hoogte verpakking | 2100 mm |
| Gewicht verpakking | 83,5 kg |
| No Frost system | Ja |
| Land van herkomst | Slovenië |
| Aantal laden | 2 lade(n) |
| Totale capaciteit | 413 l |
| Bruto gewicht | 83,5 kg |
| Gesplitst type | 60/40 |
| EAN | 3838782976094 |
| Nettogewicht | 81 kg |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Hisense RB5P410SAFCUK koel-vriescombinatie Vrijstaand 413 l Zwart, Roestvrijstaal DHZ4603
Hisense€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Hisense RB5P410SAFCUK, 413 l, No Frost (koelkast), SN-N, 13 kg/24u, C, Zwart, Roestvrijstaal
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Hisense RB5P410SAFCUK. Totale nettocapaciteit: 413 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LCD. Klimaatklasse: SN-N, Geluidsniveau: 34 dB. Nettocapaciteit koelkast: 283 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 130 l, Vriescapaciteit: 13 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 182 kWu. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SMEG FAB38RPG koel/vries combinatie
€2.799,00Oorspronkelijke prijs was: €2.799,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00. SMEG | Vrijstaand | Groen | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko RCNA366E61XPN koel/vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Samsung RB38C607AS9 Vrijstaand 387 l A Roestvrijstaal
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG Series 5000 TSC5S183DF Ingebouwd 262 l Wit DHZ4208
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Toevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko HII74700UF Zwart Ingebouwd 70 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s) EWO4386
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Toevoegen aan winkelwagen











