| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Grootte oven | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Kooktemperatuurbereik | 30 – 250 °C |
| Kookprogramma's | Grill, Pizza |
| Warmhoud functie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| aantal-ovens | |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Capaciteit watertank | 1 l |
| Soort lamp | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,87 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Bosch-technologieën (koken) | 4D hotAir, Air Fry-functie, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus, Steam Function Plus |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 44 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 660 mm |
Bosch Serie 8 HSG958DB1 stoomoven Groot Zwart Touch
Bosch€2.009,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.009,00.€1.959,00Huidige prijs is: €1.959,00.
Bosch Serie 8 HSG958DB1, Groot, 71 l, 30 – 250 °C, Grill, Pizza, 5 schappen, 71 l
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
2% kortingBetaal 3x €653,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Bosch Serie 8 HSG958DB1. Grootte oven: Groot, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l, Kooktemperatuurbereik: 30 – 250 °C. Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch, Controle positie: Voorkant. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D, Energieverbruik (conventioneel): 0,87 kWu. Bosch-technologieën (koken): 4D hotAir, Air Fry-functie, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus, Steam Function Plus. Breedte: 594 mm, Diepte: 548 mm, Hoogte: 595 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg SFP6101TVNO Oven
€1.029,00Oorspronkelijke prijs was: €1.029,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002B Grundig oven
€823,00Oorspronkelijke prijs was: €823,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GEKD27000B Oven
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Half geïntegreerd | Zwart | 45,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Siemens HB537ABS0 oven
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Siemens | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko bPRO 500 BBIM17400BPSE oven 72 l 2500 W A+ Zwart
€1.229,00Oorspronkelijke prijs was: €1.229,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. BekoToevoegen aan winkelwagen























