| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
|---|---|
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glas |
| Kleur kookplaat | Roestvrijstaal |
| Soort regeling kookplaat | Touch |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2000 W |
| Kookzone 1 boost | 2300 W |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2000 W |
| Kookzone 2 boost | 2300 W |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1600 W |
| Kookzone 3 boost | 1800 W |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2000 W |
| Kookzone 4 boost | 2300 W |
| Bedieningsplaats kookplaat | Voorkant |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Kleur oven | Roestvrijstaal |
| Soort bediening oven | Draaiknop, Touch |
| Display van de oven | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Netbelasting | 2500 W |
| Oven vermogen | 2500 W |
| Soort display oven | LED |
| Soort reiniging | Stoom |
| Reinigingstechnologie | SteamShine |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse oven | A |
| Energie-efficiëntieklasse | A+++ tot D |
| Type grill | Grill met 2 circuits |
| Voedingsspanning oven | 220 – 240 V |
| Voedingsfrequentie oven | 50 Hz |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Breedte oven | 59,4 cm |
| Diepte oven | 56,7 cm |
| Hoogte oven | 59,5 cm |
| Gewicht oven | 46 kg |
| Breedte inbouwruimte oven | 56 cm |
| Diepte inbouwruimte oven | 55 cm |
| Hoogte inbouwruimte oven | 60 cm |
| Hoogte inbouwruimte oven (min) | 59 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Grill | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Gewicht verpakking | 43,3 kg |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 790 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ4200
BekoBeko BBSM12340X, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), Glas, Roestvrijstaal, Touch, Rond
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€444,00Huidige prijs is: €444,00.
Beko BBSM12340X, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), Glas, Roestvrijstaal, Touch, Rond
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
26% kortingBetaal 3x €148,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289950
Beko BBSM12340X. Type kookplaat: Inductiekookplaat zones, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glas. Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 72 l, Kleur oven: Roestvrijstaal. Gewicht verpakking: 43,3 kg, Diepte verpakking: 660 mm, Breedte verpakking: 660 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GRUNDIG GEIM25000B OVEN
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Etna MO670TI combi magnetron
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Etna | Inbouw | Zwart Rvs | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002BP Grundig oven
€1.249,00Oorspronkelijke prijs was: €1.249,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Grundig GEHM19310B Roestvrijstaal DHZ3411
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. GrundigToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ500 HB578GBS3 oven 71 l Zwart DHZ3666
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ4201
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€444,00Huidige prijs is: €444,00. BekoToevoegen aan winkelwagen






























