| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 72 l |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Bovenverwarming | Ja |
| Vermogen bovenverwarming | 950 W |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen onderverwarming | 1000 W |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 250 °C |
| Vermogen grill | 2200 W |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 1 |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Koeldeur | Ja |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Deur openingshoek | 90° |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Timer duur | 540 min |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 1,06 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 2900 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 75,9 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 2 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Vermogen lamp | 25 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 566 mm |
| Hoogte | 596 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
ETNA OM670MZ oven 72 l Zwart EWO11320269
Etna€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
A+, 72 L, 0.69 kWh, 1.06 kWh, 30 – 250 °C, 2900 W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
29% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
De OM670MZ combineert zwart glas met luxe matzwarte details in het display en een subtiel matzwart handvat. Combineer dit met de full touch control bediening met handige slider en je hebt de perfecte oven voor liefhebbers van zwarte keukenapparatuur.
De ruime 72 liter multifunctionele oven heeft 13 ovenfuncties en is voorzien van zijrekjes met 5 insteekniveaus. De oven heeft een temperatuurbereik van 30 tot 250°C. Dankzij de dubbele binnenverlichting en de digitale timer met uitschakelfunctie houd jij de bakresultaten eenvoudig in de gaten. De binnenruimte is uitgevoerd in easy clean emaille. Hierdoor is de oven eenvoudig schoon te maken. Voor een extra grondige schoonmaakbeurt kun je zelfs de binnenruit uitnemen om schoon te maken.
Standaard meegeleverd: 1 grillrooster en 1 geëmailleerde bakplaat
Dit product is niet meer leverbaar.
Tip: Mix & Match
Combineer de OM670MZ met de CM650MZ voor een robuuste en trendy uitstraling. Wil je ze horizontaal combineren, plaats dan een bijpassende warmhoudlade of accessoirelade onder de oven met magnetronfunctie.
XXL-inhoud
Met de XXL inhoud van 72 liter en de vijf insteekniveaus met zijrekjes, heb jij volop de ruimte voor je gerechten. Bovendien is de bakplaat van deze oven super groot, voor extra veel bakruimte.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
GRUNDIG GEIM25000B OVEN
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVLAE00WT combimagnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | Matzwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Electrolux KOEAP31WT Oven
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.079,00Huidige prijs is: €1.079,00. Electrolux | Inbouw | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen


































