| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Totale nettocapaciteit | 250 l |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 190 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 60 l |
| Vriescapaciteit | 3,5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 19 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 264 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Gewicht | 63 kg |
| Gewicht verpakking | 68,2 kg |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
Outlet
Hoover BHBF 172 NUK Vrijstaand 250 l Wit DHZ1449APD
hooverHoover BHBF 172 NUK, 250 l, No Frost (koelkast), 43 dB, 3,5 kg/24u, Wit
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
Hoover BHBF 172 NUK, 250 l, No Frost (koelkast), 43 dB, 3,5 kg/24u, Wit
Uitverkocht
20% kortingBetaal 3x €133,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 242835
Hoover BHBF 172 NUK. Totale nettocapaciteit: 250 l. Deurscharnieren: Rechts. Geluidsniveau: 43 dB. Nettocapaciteit koelkast: 190 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 60 l, Vriescapaciteit: 3,5 kg/24u. Jaarlijks energieverbruik: 264 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg FAB32LSV5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GKN26845FXN koel/vries
€835,00Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko CN366E40ZXPN koel-vriescombinatie Vrijstaand 324 l E Grijs
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GKNI15740N Koel-vriescombinatie
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Wit | 55,00 cm hoog | Fast freezeToevoegen aan winkelwagen









