| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type deurscharnier | Schuifscharnier |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Nettocapaciteit koelkast | 156 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Brutocapaciteit koelkast | 160 l |
| Koelsysteem | Statisch |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 95 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 99 |
| Stroomgebruik per dag | 0,26 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 1011 mm |
| Gewicht | 36 kg |
| Breedte verpakking | 575 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1086 mm |
| Gewicht verpakking | 39,4 kg |
| Totale nettocapaciteit | 156 l |
Beko BLSA16040SN koelkast Ingebouwd 156 l Wit EWO4353
Beko€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
54 cm 156 L Single Door Geïntegreerde koelkasten
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
30% kortingBetaal 3x €116,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Deurrichting aanpassen aan de keukenindeling
Aan welke kant de deur van de koelkast moet opengaan, is afhankelijk van de indeling van de keuken. Met de omkeerbare deur kunnen de scharnieren zowel links als rechts worden geplaatst, dus bepaal je zelf naar welke kant de deur opengaat. Om nog meer koelruimte te creëren kun je twee koelkasten naast elkaar zetten en de deur van een van beide omkeren.
Uiterst duurzame glazen platen
Maak je dankzij het veiligheidsglas geen zorgen als je een enorm grote en zware pot in de koelkast wilt zetten. De platen van gehard veiligheidsglas kunnen een gewicht tot 25 kg dragen. Ze zijn beter bestand tegen krassen en scheuren dan onbehandeld glas, zodat je er probleemloos zware dingen op kunt zetten.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
INVENTUM IKK0821D koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Inventum | Inbouw | 82.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK1221D Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB3AF12S koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. Electrolux | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK1221S Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen










