| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Kleur handvat | Wit |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Omzetbare vriezer | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Kunststof |
| Lademateriaal | Kunststof |
| Nettocapaciteit vriezer | 330 l |
| Vriescapaciteit | 21 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 19 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | T |
| No Frost system | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Brutocapaciteit vriezer | 350 l |
| IJsblokjes-lade | Nee |
| IJsmaker | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Wifi | Ja |
| Certificering | CE |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Met slot | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 212 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 200 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 200 A |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 1905 mm |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte verpakking | 659 mm |
| Diepte verpakking | 761 mm |
| Hoogte verpakking | 1996 mm |
| Gewicht verpakking | 97 kg |
| Controle positie | Extern |
| Totale nettocapaciteit | 330 l |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Haier H3F-320WTAAU1 Vrieskast Vrijstaand 330 l Wit DHZ4523
Haier€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
H3F-320WTAAU1
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
29% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
De INSTASWITCH diepvriezer van Haier verandert het koelcomfort in de keuken en maakt het mogelijk om te switchen tussen een normale koelkast en een diepvriezer (en omgekeerd), wanneer je maar wilt. Als je de ruimte van je koelkast wilt uitbreiden voor de vakantie, een etentje wilt organiseren of simpelweg grote boodschappen hebt gedaan, dan kun je de temperatuur eenvoudig instellen op 0°C tot 4°C waardoor je een hele nieuwe koelkast hebt. Wanneer je jouw vriesvak terug nodig hebt, stel je het opnieuw in op -26°C. Dankzij deze functies en een waaier aan andere innovaties die ervoor zorgen dat jouw voedsel langer vers blijft. Haier biedt een smart koeltechnologie aan die zich echt aanpast aan jouw behoeften.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
LG GFM61MCCSF Vriezer
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. LG | Vrijstaand | Antraciet | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIGN 3576 Vrieskast
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. Liebherr | Inbouw | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IVR1785S Vriezer
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Inventum | Inbouw | 178.00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNe 5178 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 213 l E Wit
€2.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen




























