| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | TFT |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 393 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Totale brutocapaciteit | 434 l |
| Vakantie functie | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 281 l |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Brutocapaciteit koelkast | 306 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Blikjesrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 112 l |
| Vriescapaciteit | 16 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 128 l |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 234 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 190 W |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,4 A |
| Stroomgebruik per dag | 0,534 kWh/24u |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Breedte verpakking | 751 mm |
| Diepte verpakking | 715 mm |
| Hoogte verpakking | 2087 mm |
| Gewicht verpakking | 97,7 kg |
Liebherr CBNef 5735 Vrijstaand 393 l Zilver
Liebherr€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€1.109,00Huidige prijs is: €1.109,00.
Liebherr CBNef 5735, 393 l, SN-T, 16 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Zilver
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
15% kortingBetaal 3x €369,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Liebherr CBNef 5735. Totale nettocapaciteit: 393 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: TFT. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 38 dB. Nettocapaciteit koelkast: 281 l, Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 112 l, Vriescapaciteit: 16 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 234 kWu. Kleur van het product: Zilver
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GBB72SAEFN Koel/vries combinatie
€729,00Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. LG | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SAMSUNG RB38T674EB1 Koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB32LCR5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Crème mat | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen
























