| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Afwasprogramma's | 60min, Auto, Eco, Favorite, Intensief, Voorspoelen |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Nee |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 51,6 kg |
| Bosch-technologieën (afwas) | EcoSilence Drive, Home Connect |
Outlet
Bosch SMS4EVW08E vrijstaande vaatwasser 14 couverts DHZ3698APD
BoschBosch EPSS4EVSEU (SMS4EVW08E+SMZ5000 Spülhilfe-Set), Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, Lade, Roestvrijstaal
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Bosch EPSS4EVSEU (SMS4EVW08E+SMZ5000 Spülhilfe-Set), Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, Lade, Roestvrijstaal
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284987
Apparaatplaatsing: vrijstaand, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 44 dB. Bedieningsapps ondersteund: Bosch Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 65 kWu. Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 845 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SMEG LVS533XIN Vaatwasser
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. SMEG | Onderbouw | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE63637P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | Wit | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DVN05320X vaatwasser Vrijstaand 13 couverts E
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Beko | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen




















