| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 5 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma's | Eco, Intensief, Voorwassen, Snel, Universeel |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur | 60 °C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 23 uur |
| Half-geladen | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 64 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,64 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 598 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 42,5 kg |
| Hoogte onder werkblad | 82 cm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 654 mm |
| Hoogte verpakking | 893 mm |
| Gewicht verpakking | 44 kg |
| Land van herkomst | Italië |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Haier XU 4B2E1S-84 Semi-ingebouwd 14 couverts DHZ4599
Haier€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€419,00Huidige prijs is: €419,00.
Haier XU 4B2E1S-84, Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, LED, 14 couverts, B
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
30% kortingBetaal 3x €139,67 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Haier XU 4B2E1S-84. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 42 dB. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 64 kWu. Breedte: 597 mm, Diepte: 598 mm, Hoogte: 850 mm. Breedte verpakking: 640 mm, Diepte verpakking: 654 mm, Hoogte verpakking: 893 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Siemens SN23HI42VE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Siemens | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Aeg FSE62417P Vaatwasser
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€539,00Huidige prijs is: €539,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IVW6008A Vaatwasser
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 82 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg LVS432XIN Vaatwasser
€809,00Oorspronkelijke prijs was: €809,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
G 5851 SCVi Active Plus Roestvrij staal DHZ4520
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. MieleToevoegen aan winkelwagen

























