| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Totaal vermogen van de oven | 2800 W |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming + grill | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen grill | 1400 W |
| Convectie kracht | 1000 W |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 5 |
| Koken in meerdere stappen | Ja |
| Aantal automatische programma's | 35 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Onyx Black |
| Binnenmateriaal | Geglazuurd keramiek |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Knopenkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas, Metaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Samsung SmartThings |
| Kinderslot | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Verlichtingslocatie | Achter links |
| Vermogen lamp | 40 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 54,9 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 44,6 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 456 mm |
| Gewicht | 38,7 kg |
| Gewicht verpakking | 46,7 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 4 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 95 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 212 stuk(s) |
Samsung NQ50T8539BK 50 l 2800 W Zwart SHOWMODEL EWO26SR
Samsung€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€919,00Huidige prijs is: €919,00.
Samsung NQ50T8539BK, Middelmaat, Elektrische oven, 50 l, 2800 W, 50 l, 1400 W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
29% kortingBetaal 3x €306,33 met
(0% rente)
Ontvang €50,- korting bij afhalen
Samsung NQ50T8539BK. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 50 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal, Bedieningsapps ondersteund: Samsung SmartThings. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen, Verlichtingslocatie: Achter links. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 54,9 cm, Installatie compartiment hoogte: 44,6 cm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
GEIM25000BP Grundig oven
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Grundig | Inbouw | Matzwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F609PROEKX Inbouw oven
€821,54Oorspronkelijke prijs was: €821,54.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazonni | Inbouw | 60,0 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002BP Grundig oven
€1.249,00Oorspronkelijke prijs was: €1.249,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen



























