| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Vermogen grill | 2600 W |
| Convectie kracht | 2600 W |
| Magnetronvermogen | 1600 W |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 5 |
| Slim koken-functie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 20 |
| Open deur grillen | Ja |
| Gesloten deur grillen | Ja |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Type beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 5,71 cm (2.25") |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Samsung SmartThings |
| Kinderslot | Ja |
| Tapblad | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 54,9 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 44,6 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 456 mm |
| Gewicht | 37,9 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
Outlet
Samsung NQ50A6539BK/EF oven 50 l Zwart
SamsungSamsung NQ50A6539BK/EF, Middelmaat, Elektrische oven, 50 l, 50 l, 2600 W, 2600 W
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Samsung NQ50A6539BK/EF, Middelmaat, Elektrische oven, 50 l, 50 l, 2600 W, 2600 W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293441
Samsung NQ50A6539BK/EF. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 50 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Bedieningsapps ondersteund: Samsung SmartThings. Soort lamp: Halogeen. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 54,9 cm, Installatie compartiment hoogte: 44,6 cm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux EVL8E08WZ combi magnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KMFD264TEX magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC4535RT combimagnetron met oven 50 l 1000 W Zwart, Roestvrijstaal
€1.309,00Oorspronkelijke prijs was: €1.309,00.€669,00Huidige prijs is: €669,00. Inventum | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen



























