| Kleur van het product | Wit |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur montage | Deurschuif |
| Type beeldscherm | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Water dispenser | Nee |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Nee |
| Ingebouwde functie | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurpaneel inbegrepen | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 270 l |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| No Frost system | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Wifi | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Diepte zonder handvat | 55 cm |
| Gewicht | 64 kg |
| Breedte verpakking | 540 mm |
| Diepte verpakking | 629 mm |
| Hoogte verpakking | 1860 mm |
| Gewicht verpakking | 67 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 540 x 550 x 1775 mm |
| Totale nettocapaciteit | 270 l |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 540 x 629 x 1860 mm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Land van herkomst | Polen |
| EAN | 8806094773804 |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Samsung BRD27600EWW/EU koelkast 270 l E Wit SHOWMODEL EWO32SR
SamsungSamsung BRD27600EWW/EU, 270 l, No Frost system, 35 dB, E, Wit
Actie!
€999,00 Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€739,00Huidige prijs is: €739,00.
Samsung BRD27600EWW/EU, 270 l, No Frost system, 35 dB, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
26% kortingBetaal 3x €246,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292749
Samsung BRD27600EWW/EU. Nettocapaciteit koelkast: 270 l, No Frost system, Geluidsniveau: 35 dB. Type beeldscherm: LED, Aantal planken koelkast: 5. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Links. Jaarlijks energieverbruik: 177 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 64 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Grundig GSMI25740FN Koelkast – OP = OP
€799,00 Grundig | Inbouw | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK0881S koeler
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Inventum | Inbouw | Wit | 88.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKK1785S koeler
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB28LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
Smeg FAB50RWH5 koel-vriescombinatie Vrijstaand 524 l E Wit – EWO4WAL
€2.599,00Oorspronkelijke prijs was: €2.599,00.€1.999,00Huidige prijs is: €1.999,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen






























