| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Plankmateriaal | Glas |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Totale nettocapaciteit | 253 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 183 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Koelkastdeurvakken | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessehouder in deur | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 9 °C |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 70 l |
| Vriescapaciteit | 5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -26 °C |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 227 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 183 W |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,4 A |
| Stroomgebruik per dag | 0,621 kWh/24u |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Gewicht | 58,6 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,2 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178,8 cm |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Gewicht verpakking | 62,7 kg |
Liebherr ICNe 5103 Pure NoFrost koel-vriescombinatie Ingebouwd 253 l E Wit DHZ4430
Liebherr€1.499,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00.
Liebherr ICNe 5103 Pure NoFrost, 253 l, No Frost (koelkast), SN-ST, 5 kg/24u, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €399,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Liebherr ICNe 5103 Pure NoFrost. Totale nettocapaciteit: 253 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LCD. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 34 dB. Nettocapaciteit koelkast: 183 l, No Frost (koelkast), Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 70 l, Vriescapaciteit: 5 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 227 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Beko RCNA366E61XPN koel/vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GKN26845FXN koel/vries
€835,00Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GKNI15740N Koel-vriescombinatie
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Wit | 55,00 cm hoog | Fast freezeToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GBB72MCDMN koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | Vrijstaand | Zwart | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen















