| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Koenic KFK621CIN – Koel-vriescombinatie – 185 cm – Energieklasse C – RVS DHZ4434
Koenic
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 291945
| SKU | KVC-KOE-KFK621CIN-O |
|---|---|
| Diepte | 70 cm |
| Breedte | 59.5 cm |
| Hoogte | 185 cm |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Klimaatklasse | sn_t |
| Kleur | RVS |
| Digitaal display | Ja |
| Electronische thermometer | Ja |
| Energieklasse Nieuw | C |
| Energieverbuik per jaar (in kWh) | 171 kwh |
| Invriesvermogen (kg per 24 uur) | 8.5 kg per 24 uur |
| Vriesruimte | Ja |
| Conditie | Nieuw (lichte schade) |
| Hoogte (vrijstaand) | 180 – 190 cm |
| Uitvoering | Koel-vriescombinatie |
| Levertijd | 1 werkdag |
| Merk | Koenic |
| Maximale omgevingstemperatuur (°C) | 43 °c |
| Minimale omgevingstemperatuur (°C) | 10 °c |
| Multi Airflow-systeem | Ja |
| NoFrost | Ja |
| Aantal compressoren | 1 compressor |
| Taal bedieningpaneel | Engels |
| Plaats vriesruimte | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval (in uren) | 12 uren |
| Geluidsniveau koelkast (in Db) | 35 db |
| Geluidsniveau vriezer (in Db) | Stil (tot 39 dB) |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Superkoelen | Ja |
| Supervriezen | Ja |
| Inhoud koelruimte (liter) | 216 liter |
| Inhoud koelruimte | Gemiddeld (150 – 250 liter) |
| Inhoud vriesruimte (liter) | 122 liter |
| Inhoud vriesruimte | Groot (100 liter of meer) |
| Breedte (vrijstaand) | 55 – 65 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau (in Db) | 35 |
| EAN | 4049011189812 |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg FAB32LCR5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Crème mat | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB32LBL5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB32RPG5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Groen | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen









