| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Onderbouw |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale nettocapaciteit | 82 l |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 68 l |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 1 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 14 l |
| Vriescapaciteit | 26 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 146 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 100 W |
| Stroombron | Electrisch |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 816 mm |
| Gewicht | 28,8 kg |
| Installatie compartiment breedte | 50 cm |
| Installatie compartiment diepte | 57 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 82 cm |
| Breedte verpakking | 530 mm |
| Diepte verpakking | 582 mm |
| Hoogte verpakking | 850 mm |
| Gewicht verpakking | 31,5 kg |
Outlet
Gorenje RBIU309EP1 combi-koelkast Onderbouw 82 l Wit DHZ4555
GorenjeGorenje RBIU309EP1, 82 l, Onderbouw, E, 39 dB, N-ST, 2,6 kg/24u
Actie!
€449,00 Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Gorenje RBIU309EP1, 82 l, Onderbouw, E, 39 dB, N-ST, 2,6 kg/24u
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
33% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 294066
Gorenje RBIU309EP1. Apparaatplaatsing: Onderbouw, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 82 l, Klimaatklasse: N-ST, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 68 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 14 l, Vriescapaciteit: 2,6 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 146 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK1221S Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB3AF12S koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. Electrolux | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKK1785S koeler
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen









