| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type kookplaat | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Kleur kookplaat | Zwart |
| Soort regeling kookplaat | Touch |
| Breedte kookplaat | 59,5 cm |
| Diepte kookplaat | 52 cm |
| Hoogte kookplaat | 5,4 cm |
| Breedte inbouwruimte kookplaat | 56 cm |
| Hoogte inbouwruimte kookplaat | 7 cm |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1500 W |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1500 W |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 3 | 230 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2000 W |
| Type brander/kookzone 4 | Klein |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1200 W |
| Ingangsspanning kookplaat | 220 – 240 V |
| Voedingsfrequentie kookplaat | 50/60 Hz |
| Gewicht kookplaat | 7,8 kg |
| Diepte inbouwruimte kookplaat | 49 cm |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 77 l |
| Kleur oven | Zwart |
| Soort bediening oven | Knoppen, Draaiknop |
| Display van de oven | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Oven vermogen | 3500 W |
| Soort display oven | LED |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Temperatuur (max) | 300 °C |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 2 |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse oven | A |
| Energie-efficiëntieklasse | A tot G |
| Mantelkoeling | Ja |
| Type grill | Grill met 2 circuits |
| Voedingsspanning oven | 220 – 240 V |
| Voedingsfrequentie oven | 50/60 Hz |
| Breedte oven | 59,5 cm |
| Diepte oven | 56,4 cm |
| Hoogte oven | 59,5 cm |
| Gewicht oven | 28,5 kg |
| Hoogte inbouwruimte oven (min) | 59 cm |
| Ontdooifunctie | Ja |
Outlet
Gorenje BOS6737E06BG+ GI6401BSC kooktoestelaccessoire Keramisch Elektrische oven – EWO4005
GorenjeGorenje BOS6737E06BG+ GI6401BSC, Keramisch, 4 zone(s), Glaskeramiek, Zwart, Touch, 59,5 cm
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00.
Gorenje BOS6737E06BG+ GI6401BSC, Keramisch, 4 zone(s), Glaskeramiek, Zwart, Touch, 59,5 cm
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
41% kortingBetaal 3x €156,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293495
Gorenje BOS6737E06BG + GI6401BSC. Type kookplaat: Keramisch, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glaskeramiek. Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 77 l, Kleur oven: Zwart
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Atag HIDD8471LV kooplaat met afzuiging
€3.949,00Oorspronkelijke prijs was: €3.949,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna KI1160ZT kookplaat
€349,00Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Aeg IAE84851FB kookplaat
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.189,00Huidige prijs is: €1.189,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI P604IM1B2NE Inductie kookplaat
€816,52Oorspronkelijke prijs was: €816,52.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Toevoegen aan winkelwagen










