| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Kleur van het product | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 115° |
| Kinderslot | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 275 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Luchtfilter | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 248 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Telescopische lade | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Blikjesrek | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 3 – 9 °C |
| Super Cool functie | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 27 l |
| Vriescapaciteit | 2 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Vers zone compartiment bruto capaciteit | 98,2 l |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 164 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Stroomgebruik per dag | 0,449 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Type stekker | Type C |
| Breedte | 559 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Gewicht | 61,5 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178,8 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,2 cm |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Gewicht verpakking | 65,2 kg |
| Certificaten van naleving | CE |
| Land van herkomst | Duitsland |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
Liebherr IRBd 5121 Plus BioFresh combi-koelkast Ingebouwd 275 l DHZ4432
LiebherrLiebherr IRBd 5121 Plus BioFresh, 275 l, Ingebouwd, D, 34 dB, SN-T, 2 kg/24u
Actie!
€1.699,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00.
Liebherr IRBd 5121 Plus BioFresh, 275 l, Ingebouwd, D, 34 dB, SN-T, 2 kg/24u
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
18% kortingBetaal 3x €466,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 291913
Liebherr IRBd 5121 Plus BioFresh. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Deurscharnieren: Rechts, Deur openingshoek: 115°. Totale nettocapaciteit: 275 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 248 l, Soort lamp: LED, Koelkast temperatuurbereik: 3 – 9 °C. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 27 l, Vriescapaciteit: 2 kg/24u. Vers zone compartiment bruto capaciteit: 98,2 l
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SMEG FAB38RPG koel/vries combinatie
€2.799,00Oorspronkelijke prijs was: €2.799,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00. SMEG | Vrijstaand | Groen | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG Series 5000 TSC5S183DF Ingebouwd 262 l Wit DHZ4208
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICBNe 5123 koel-vriescombinatie Ingebouwd 244 l E Wit
€1.999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB32LOR5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | Oranje | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
Nassau VK491ZWA koelkast – Dual Black (vriezerfunctie)
€1.379,00Oorspronkelijke prijs was: €1.379,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. Toevoegen aan winkelwagen

















