| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Pizzafunctie | Nee |
| Zelfreinigend | Nee |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen onderverwarming | 1000 W |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 250 °C |
| Vermogen grill | 2800 W |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 3 |
| Quick start | Nee |
| Aantal kookprogramma's | 10 |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Grijs |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Uitneembaar deurglas | Nee |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 1,06 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 75,9 |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | LED |
| Vermogen lamp | 1,5 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 480 x 420 x 350 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
ETNA MO670MZ oven 71 l Zwart EWO11320261
Etna€999,00 Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00.
Oven met microgolffunctie (nis 60 cm), 30-250°C, 71 L
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
10% kortingBetaal 3x €299,67 met
(0% rente)
De ETNA MO670MZ beschikt over de unieke combinatie van een multifunctionele oven met volwaardige microgolffunctie voor een 60 cm nis. Dankzij dit XL-formaat heeft dit model een inhoud van maar liefst 71 liter! Volop ruimte dus voor heerlijke ovengerechten of voor het opwarmen van een snelle hap. Naast inhoud heeft dit model ook looks: het matzwarte design past in elke keuken.
De oven is voorzien van vijf insteekniveaus met zijrekjes. Het temperatuurbereik is 30 tot 250 ºC. De elf ovenfuncties en tien automatische kookprogramma’s bedien je eenvoudig en snel met behulp van de tiptoetsen en de handige slider. Via het led-display bekijk je de tijd, temperatuur en verschillende functies.
De microgolf oven van de MO670MZ heeft een vermogen van 100 tot 800 Watt. De roterende antenne van dit model neemt de functie van draaiplateau over, zodat jouw maaltijd gelijkmatig verwarmd of ontdooid wordt. Naast de hierboven genoemde ovenfuncties beschikt dit model over drie combinatiestanden, drie automatische ontdooiprogramma’s en vijf microgolfstanden. Dankzij de binnenverlichting houd je goed zicht op alle gerechten.
Om optimale veiligheid te bieden beschikt de MO670MZ over een kinderslot en een klapdeur met driedubbel glas.
XL oven en magnetron in één
Dit model is ideaal als je op zoek bent naar een ruime oven en ook wil kunnen genieten van de gemakken van een magnetron. Het model past in een 60 cm nis en heeft een XL inhoud van 71 liter. Even een dagje gaan voor een snelle hap kan ook, dankzij de magnetron met vermogen van 800 watt. Ideaal toch?
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie ELECTROLUX EVK6E40Z Combimagnetron
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002B Grundig oven
€823,00Oorspronkelijke prijs was: €823,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
ETNA MO670MZ oven 71 l Zwart EWO11320261
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. EtnaToevoegen aan winkelwagen






























