| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Ovenkookmethode | Met ventilator |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 315 °C |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 6 |
| Koken | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Minimum temperatuur (convectie) | 30 °C |
| Mantelkoeling | Ja |
| Planksysteem | Uitschuifbaar planksysteem |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Kleur handvat | Grafiet |
| Type beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 15,2 cm (6") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas, Metaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Auto-off timer koks voedsel veilig | Ja |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 61,2 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 597 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
ATAG CSX8695D oven + magnetron + stoom 5 in 1 71 l 3600 W Grafiet
Atag€3.899,00 Oorspronkelijke prijs was: €3.899,00.€2.649,00Huidige prijs is: €2.649,00.
71 L, 60 cm, 3600 W, 6” TFT, 250 ºC, 38 dB(A)
Betaal 3x €883,00 met
(0% rente)
Ontvang €50,- korting bij afhalen
Magnetronfunctie 1000 W
Deze oven beschikt over een magnetronfunctie met een vermogen tot maar liefst 1000 W waardoor er geen draaiplateau nodig is. Te gebruiken in 6 magnetronstanden. Geschikt om eten snel op te warmen, te ontdooien en te koken.
Speciaal kalibratieprogramma
De kalibratiefunctie zorgt ervoor dat de oven zichzelf gaat lokaliseren binnen zijn nieuwe omgeving. Hierdoor wordt de oven nog nauwkeuriger en zal er keer op keer hetzelfde resultaat worden gehaald. Dit met de grootste nauwkeurigheid. Tot op de graad nauwkeurig.
Kernthermometer
Controle over de juiste temperatuur is essentieel voor een geslaagd gerecht. Om je hierbij te helpen leveren we standaard een kernthermometer mee om de kerntemperatuur van zowel voedsel als vloeistoffen te meten.
Gecontroleerde luchtcirculatie (360° airflow)
Of je nu gaat voor een snelle opwarming of rustig garen op lage temperaturen, de 360 graden airflow zorgt voor een mooie verdeling van warmte zodat er op meerdere niveaus de beste bakresultaten ontstaan.
Intuïtieve bediening – Touchscreen en draaiknop
Met de uiterste precisie van de draaiknop stel je ieder gewenst oven programma moeiteloos in. Terwijl je via het brede touchscreen met 3 clicks je favoriete programma activeert. Het 6’’ TFT touch display heeft een helder en hoog contrast. De LED-lichtring licht verschillend op in de diverse stadia van instellen of gebruik, dat helpt om te zien waar je je bevindt in het menu.
Telescoopgeleiding
Deze oven is voorzien van een volledige uittrekbare telescopische geleiding op 2 niveaus. Met gemak zijn de gerechten in en uit de oven te schuiven. Dit zonder dat de bakplaat kantelt of van de geleiding afschiet. Overzichtelijk, veilig en ergonomisch.
LED binnenverlichting
Dubbelzijdige LED verlichting voor helder zicht in de oven. De kleurtemperatuur en intensiteit zijn aan te passen naar jouw persoonlijke voorkeur.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
BERTAZZONI F609PROEKX Inbouw oven
€821,54Oorspronkelijke prijs was: €821,54.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazonni | Inbouw | 60,0 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | roestvrijstaal | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna CM450RVS Combimagnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€716,00Huidige prijs is: €716,00. Etna | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6101TVNO Oven
€1.029,00Oorspronkelijke prijs was: €1.029,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen










