| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Bestekmand type | Bosch MaxFlex Basket |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Afwasprogramma's | Glass 40°C, 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Rinsing + drying, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogsysteem | Zeoliet |
| Droogprestaties | B |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,645 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Type stekker | Type F |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 47,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Bosch-technologieën (afwas) | Extra Clean Zone, Home Connect, PerfectDry |
| Gewicht verpakking | 49 kg |
Bosch Serie 6 SMI6ZCS16E vaatwasser Semi-ingebouwd 14 couverts DHZ4256
Bosch€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
Bosch Serie 6 SMI6ZCS16E, Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, 1,75 m, 1,65 m
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Bosch Serie 6 SMI6ZCS16E. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 40 dB. Voetenverstelling: 6 cm, Bedieningsapps ondersteund: Bosch Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 65 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 573 mm, Hoogte: 815 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie AEG FSE63807P Nieuw in de doos
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GNVP2450 Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Grundig | Inbouw | Zilver | 81,00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Siemens SN23HI42VE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Siemens | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie SIEMENS SN615X03EE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Siemens | Volledig geïntegreerd | 81,50 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen






















