| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Glas/Breekbaar, Intensive 70°C, Snel 60 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogprestaties | B |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,645 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 47,6 kg |
Outlet
Bosch Serie 6 SBV6ZCX16E vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts EWO4200DHZ
BoschBosch Serie 6 SBV6ZCX16E, Volledig ingebouwd, 14 couverts, B, 40 dB, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Glas/Breekbaar, Intensive 70°C, Snel 60 °C, 215 min
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
Bosch Serie 6 SBV6ZCX16E, Volledig ingebouwd, 14 couverts, B, 40 dB, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Glas/Breekbaar, Intensive 70°C, Snel 60 °C, 215 min
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
13% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290173
Bosch Serie 6 SBV6ZCX16E. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 40 dB. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 65 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 865 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg LVS432XIN Vaatwasser
€809,00Oorspronkelijke prijs was: €809,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG LVS433XIN Vaatwasser
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie AEG FSE63807P Nieuw in de doos
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen























