| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Groot |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Bosch HSG636BB1 oven 71 l A+ Zwart SHOWMODEL EWO10SR
Bosch€1.349,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.349,00.€1.129,00Huidige prijs is: €1.129,00.
Bakoven met stoom, 71 L
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
16% kortingBetaal 3x €376,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
– Stoombakken: met AddedSteam worden gerechten aan de buitenkant heerlijk knapperig en aan de binnenkant lekker sappig.
– TFT Touch display: makkelijk in gebruik dankzij het duidelijke tekstdisplay en afbeeldingen.
– ColorGlass: zwart glas, een mooi alternatief voor roestvrij staal.
– Assist: automatische instelling van optimaal verwarmingssysteem, temperatuur en tijdsduur voor vele veschillende gerechten.
– EcoClean Direct: schoonmaken bijna niet meer nodig, dankzij de speciale coating die vet absorbeert.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
GEIM27002BP Grundig oven
€1.249,00Oorspronkelijke prijs was: €1.249,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM25000BP Grundig oven
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Grundig | Inbouw | Matzwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna CM450RVS Combimagnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€716,00Huidige prijs is: €716,00. Etna | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen















