| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Nettocapaciteit koelkast | 128 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Brutocapaciteit koelkast | 135 l |
| Koelsysteem | Statisch |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 90 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Gewicht | 28 kg |
| Breedte verpakking | 576 mm |
| Diepte verpakking | 601 mm |
| Hoogte verpakking | 896 mm |
| Gewicht verpakking | 30,5 kg |
Outlet
Beko TSE1424N koelkast Vrijstaand 128 l E Wit DHZ3465
BekoBeko TSE1424N, 128 l, SN-T, 37 dB, E, Wit
Actie!
€399,00 Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€259,00Huidige prijs is: €259,00.
Beko TSE1424N, 128 l, SN-T, 37 dB, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
35% kortingBetaal 3x €86,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 281043
Beko TSE1424N. Nettocapaciteit koelkast: 128 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 37 dB. Aantal planken koelkast: 3, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 90 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 28 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Grundig GSN10730XN INOX Koeler
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Grundig | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB28LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen










