| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm | |
| diepte-in-cm |
Outlet
Beko tse1285n tafelmodel koelkast EWO4390
Beko
Actie!
€389,00 Oorspronkelijke prijs was: €389,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
23% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 295554
| Categorie | Specificaties |
|---|---|
| Type & Capaciteit | Tafelmodel, vrijstaand; netto 114 L (101 L koelen, 13 L vriezen) |
| Energie & Geluid | Klasse D, ~109,5 kWh/jaar, 35 dB (klasse B) |
| Koeling | Statisch, automatische ontdooiing, klimaatklasse T |
| Functionaliteit | LED-verlichting, veiligheidsglas, eierhouder, geïntegreerde greep |
| Design | Omkeerbare deur, glasplateaus, 1 groentelade |
| Afmetingen | 84 × 54 × 59 cm, gewicht ca. 29 kg |
| Elektrisch | 230 V / 50 Hz, bewaartijd bij stroomuitval ~10 u |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
INVENTUM IKK0821D koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Inventum | Inbouw | 82.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GSMI25740FN Koelkast – OP = OP
€799,00 Grundig | Inbouw | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB28LWH3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen







