| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Droogsysteem | Condensatie |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Droogprogramma's | Snel, Freshen-up |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Aantal droogprogramma's | 15 |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie consumptie | 3,92 kWu |
| Diepte | 540 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Outlet
Beko DC 7130N wasdroger Vrijstaand Voorbelading 7 kg B Wit
BekoBeko DC 7130, Vrijstaand, Voorbelading, Condensatie, Wit, Rechts, 7 kg
Actie!
€399,00 Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€319,00Huidige prijs is: €319,00.
Beko DC 7130, Vrijstaand, Voorbelading, Condensatie, Wit, Rechts, 7 kg
Uitverkocht
20% kortingBetaal 3x €106,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 219305
Beko DC 7130. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Condensatie. Nominale capaciteit: 7 kg, Droogprogramma’s: Snel, Freshen-up, Geluidsniveau: 65 dB. Energie-efficiëntieklasse: B, Energie consumptie: 3,92 kWu. Diepte: 540 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Classic T208C.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg B Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG RC80V9AV4Q Droger
€1.049,00Oorspronkelijke prijs was: €1.049,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. LG | WarmtepompdrogerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DF8421TX0 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. BekoToevoegen aan winkelwagen








