| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm | |
| diepte-in-cm |
Outlet
Beko Bdsn36451x Half-geïntegreerde Vaatwasser – 14 Couverts Autodose En Aquaintense EWO4226DHZ
Beko | 82 cm hoog
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €133,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290242
| Diepte | 57 cm |
|---|---|
| Breedte | 59.8 cm |
| Hoogte | 81.8 cm |
| Plaatsing | Inbouw |
| Merk | Beko |
| Aantal couverts | 14 |
| Kinderslot | Ja |
| Digitaal display | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Energieklasse Nieuw | B |
| Maximale reinigingstemperatuur | 60 C |
| Uitgesteldestart | Ja |
| Kleur | RVS |
| Taal bedieningpaneel | Engels |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Zoutindicator | Ja |
| Glansindicator | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Geluidsniveau (in Db) | 42 db |
| Soort bestekvoorziening | Bestekkorf |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KEMB9310L Vaatwasser
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€779,00Huidige prijs is: €779,00. Electrolux | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG LVS533PXIN Vaatwasser
€1.129,00Oorspronkelijke prijs was: €1.129,00.€1.019,00Huidige prijs is: €1.019,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE63637P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | Wit | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen






