| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Nettocapaciteit vriezer | 78 l |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | N-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 1,55 m |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 104 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 615 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 27,5 kg |
| Breedte verpakking | 570 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Amica GS 321 100 W diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 78 l C Wit
AMICAAmica GS 321 100 W, 78 l, 6 kg/24u, N-T, 38 dB, C, Wit
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€319,00Huidige prijs is: €319,00.
Amica GS 321 100 W, 78 l, 6 kg/24u, N-T, 38 dB, C, Wit
Uitverkocht
47% kortingBetaal 3x €106,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 226623
Amica GS 321 100 W. Nettocapaciteit vriezer: 78 l, Klimaatklasse: N-T, Vriescapaciteit: 6 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 14 uur, Geluidsniveau: 38 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 104 kWu. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4155 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 129 l D Wit
€1.749,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GFN13840XN Vriezer
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€839,00Huidige prijs is: €839,00. Grundig | RVS | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VR1420 diepvriezer Staand Vrijstaand 153 l Wit
€479,00Oorspronkelijke prijs was: €479,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Inventum | Vrijstaand | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SUIG 1514 Comfort diepvriezer Staand Ingebouwd 95 l E Wit
€1.349,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen
























