| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type deurscharnier | Schuifscharnier |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Telescopische lade | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 310 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 114 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 70 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 546 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 178 cm |
| AEG-technologieën (voedselopslag) | Coolmatic |
Nieuw in doos
AEG Series 6000 TK6DS181ES koelkast Ingebouwd 310 l E Wit
AEGAEG Series 6000 TK6DS181ES, 310 l, SN-T, 32 dB, E, Wit
Actie!
29% korting
€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€919,00Huidige prijs is: €919,00.
AEG Series 6000 TK6DS181ES, 310 l, SN-T, 32 dB, E, Wit
Betaal 3x €306,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 252968
AEG Series 6000 TK6DS181ES. Nettocapaciteit koelkast: 310 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 32 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1, Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 114 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKK1221S Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK10221S koeler
€489,00Oorspronkelijke prijs was: €489,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK0881S koeler
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Inventum | Inbouw | Wit | 88.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen










