| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Bovenbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Boven |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Watertoevoer | Koud |
| Kijkglas | Nee |
| Nominale capaciteit | 6 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 79 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | 20min 3kg, Katoen, Katoen 20 °C, Dagelijkse verzorging, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Eco 40-60°C, Hygiëne/anti-allergie, Jeans/denim, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 195 min |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,9 procent |
| Maximale wastemperatuur | 41 °C |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| AEG technologies (clothes care) | ProSense®-technologie |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 42 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 2100 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,9 |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 903 mm |
| Gewicht | 57 kg |
| Gewicht verpakking | 59 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | Woolmark Blue |
Outlet
AEG Series 6000 LTR6A41460 wasmachine Bovenbelading 6 kg 1351 RPM Wit EWO3847
AEGAEG Series 6000 LTR6A41460, Bovenbelading, 6 kg, B, 79 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00.
AEG Series 6000 LTR6A41460, Bovenbelading, 6 kg, B, 79 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €159,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284340
AEG Series 6000 LTR6A41460. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 6 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 397 mm, Diepte: 599 mm, Hoogte: 903 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
AEG L8FENS94E Wasmachine
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. AEG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen
















