| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 262 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 189 l |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 72,7 l |
| Vriescapaciteit | 4,5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11,5 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 175 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 120 W |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| Breedte | 557 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1769 mm |
| Gewicht | 61 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 178 cm |
| Breedte verpakking | 605 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1840 mm |
| Gewicht verpakking | 63 kg |
Outlet
AEG Series 5000 TSC5S181DF Ingebouwd 262 l D Wit SHOWMODEL EWO43SR
AEGAEG Series 5000 TSC5S181DF, 262 l, SN-ST, 34 dB, 4,5 kg/24u, D, Wit
Actie!
€879,00 Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00.
AEG Series 5000 TSC5S181DF, 262 l, SN-ST, 34 dB, 4,5 kg/24u, D, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
3% kortingBetaal 3x €283,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292769
AEG Series 5000 TSC5S181DF. Totale nettocapaciteit: 262 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 34 dB. Nettocapaciteit koelkast: 189 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 72,7 l, Vriescapaciteit: 4,5 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 175 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GKN26845FXN koel/vries
€835,00Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB32LPG5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEG | Vrijstaand | WatergroenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko CN366E40ZXPN koel-vriescombinatie Vrijstaand 324 l E Grijs
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen










