| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm |
Outlet
Ok Ofr 181 Ew Tafelmodel Koelkast DHZ4552
OK
Actie!
€299,00 Oorspronkelijke prijs was: €299,00.€199,00Huidige prijs is: €199,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
33% kortingBetaal 3x €66,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 294312
| Diepte | 45.5 cm |
|---|---|
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 83.2 cm |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Merk | Ok |
| Kleur | Wit |
| Energieklasse Nieuw | E |
| Energieverbuik per jaar (in kWh) | 84 kwh |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Maximale omgevingstemperatuur (°C) | 38 °c |
| Minimale omgevingstemperatuur (°C) | 16 °c |
| Aantal compressoren | 1 compressor |
| Taal bedieningpaneel | Engels |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Inhoud koelruimte (liter) | 75 liter |
| Inhoud koelruimte | Klein (tot 150 liter) |
| EAN | 4049011187702 |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SCHAUB LORENZ koeler
€349,00Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€279,00Huidige prijs is: €279,00. Schaub Lorenz | Vrijstaand | Wit | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LFB3AF12S koeler
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. Electrolux | Inbouw | 122.00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG FAB28LCR3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.549,00Huidige prijs is: €1.549,00. SMEG | Vrijstaand | Crème | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SMEG FAB30LBL3 koeler
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. SMEG | Vrijstaand | Zwart | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen







