| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm |
Outlet
aeg Lr6f65495 Wasmachine 9kg 1400t DHZ4540
AEG
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 294050
| Diepte | 66 cm |
|---|---|
| Breedte | 59.7 cm |
| Hoogte | 84.7 cm |
| Merk | Aeg |
| Vulgewicht (kg) wassen | 9kg |
| Toerental | 1400 |
| Kleur | Wit |
| Energieklasse Nieuw | A |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Kinderslot | Ja |
| Digitaal display | Ja |
| Onbalans-controlesysteem | Ja |
| Aandrijfmechanisme motor | Koolborstelloos |
| Ecoprogramma | Ja |
| Beladingssensor | Ja |
| Materiaal kuip | RVS |
| Maximale reinigingstemperatuur | 95 C |
| Taal bedieningpaneel | Engels |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Verkort programma | Ja |
| Type lader | Voorlader |
| Uitgesteldestart | Ja |
| Geluidsniveau spinnen (in dB) | 76 db |
| Geluidsniveau spinnen range (in dB) | Normaal (73 – 79 dB) |
| Geluidsniveau wassen (in dB) | 76 |
| Energieverbuik per jaar (in kWh) | 49 |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Asko W4096P.W Wasmachine
€1.349,00 Asko | 1600 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV509S1H Wasmachine
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung WW70T552DTW Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Samsung | 1200 toeren | WitToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen






