| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurkleur | Wit |
| Lengte watertoevoerslang | 1,5 m |
| Lengte afvoerslang | 1,45 m |
| Uitgave lade type | 3-weg |
| Watertoevoer | Koud |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 10 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 74 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Wol, Delicaat/zijde |
| Startvertraging | 20 uur |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,3 procent |
| Maximale wastemperatuur | 35 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 45 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 41 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Netbelasting | 2200 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,9 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 77,5 kg |
| Deurdiameter | 34 cm |
| Gewicht verpakking | 79 kg |
Outlet
AEG L6FBG51470 wasmachine Voorbelading 7 kg 1400 RPM Wit DHZ4538
AEGAEG L6FBG51470, Voorbelading, 7 kg, B, 74 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
AEG L6FBG51470, Voorbelading, 7 kg, B, 74 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
36% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 294048
AEG L6FBG51470. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 74 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Samsung | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
ASKO W4114C.W wasmachine
€1.599,00 Asko | Wit | Motor zonder koolborstels ( INVERTER )Toevoegen aan winkelwagen





















