| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Trommelinhoud | 117 l |
| Type beeldscherm | LCD |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Droogklasse | A |
| Duur cyclus | 190 min |
| Aantal droogprogramma's | 14 |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A+++ |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Netbelasting | 700 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Huidige waardering | 10 A |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht verpakking | 58 kg |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken | |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Gewicht | |
| Diepte | 640 mm |
| Type lader | Voorbelading |
Outlet
Asko Logic T408HD.S wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Roestvrijstaal Showroommodel EWO133SR
Asko8kg, 117 L, 190 min, 64 dB, LCD, A+++, 177 kWh/jaar, 595x640x850mm, 56kg, Roestvrij Staal
Actie!
€1.499,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.249,00Huidige prijs is: €1.249,00.
8kg, 117 L, 190 min, 64 dB, LCD, A+++, 177 kWh/jaar, 595x640x850mm, 56kg, Roestvrij Staal
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €416,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293935
Logic wasdroger
Meer staal, minder plastic. ASKO drogers zijn gemaakt van kwaliteitsmaterialen. We kiezen voor een trommel van roestvrij staal in plaats van plastic of gegalvaniseerd staal met als gevolg dat onze drogers langer meegaan. Deze warmtepomp droger heeft een anti-kreuk functie zodat uw wasgoed minder gekreukt uit de machine komt, en de Soft Drum technology helpt bij het beschermen van uw favoriete kleding.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Logic T409HS.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A++ Wit
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.449,00Huidige prijs is: €1.449,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T408HD.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€1.299,00Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AskoToevoegen aan winkelwagen










