| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Vrieskast |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Kleur handvat | Zilver |
| Aantal vrieslades | 4 |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Kunststof |
| Lademateriaal | Kunststof |
| Nettocapaciteit vriezer | 204 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1705 mm |
Outlet
Inventum VR1682W diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 204 l Wit Showroommodel EWO68SR
InventumInventum VR1682W, 204 l, 13 kg/24u, SN-T, No Frost system, D, Wit
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Inventum VR1682W, 204 l, 13 kg/24u, SN-T, No Frost system, D, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
19% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293675
Inventum VR1682W. Nettocapaciteit vriezer: 204 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 13 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 10 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 177 kWu. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr IFNe 3924 Plus diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 87 l E Wit
€1.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr IFe 3904 Pure diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 101 l E Wit
€949,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VR600 Vrieskast
€389,00 Inventum | Vrijstaand | Wit | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SUIGN 1554 Premium diepvriezer Staand Ingebouwd 80 l E Wit
€1.499,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
ATAG KD86178CN diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 208 l Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AtagToevoegen aan winkelwagen



























