| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 72 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3300 W |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ovenkookmethode | Thermo-geventileerd |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Koken | Ja |
| Rotisserie | Nee |
| ECO mode | Ja |
| Koken in meerdere stappen | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 9 |
| Mantelkoeling | Ja |
| Ventilatorverwarming | Ja |
| Soort reiniging | Hydro |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Koeldeur | Nee |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Type timer | Digitaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Veiligheidsklep | Nee |
| Tangential cooling fan | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,95 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Verlichtingslocatie | Boven |
| Beko-technologieën (koken) | AirFry |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 55 cm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 655 mm |
| Gewicht verpakking | 32 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Bodem + koken met ventilator | Ja |
| Kleur inwendige laag | Zwart |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko b300 BBIM17400BPSE inbouw oven 72 l 3300 W Roestvrijstaal EWO07/05
BekoBeko b300 BBIM17300BSEA, Middelmaat, Elektrische oven, 72 l, 3300 W, 72 l, Thermo-geventileerd
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Beko b300 BBIM17300BSEA, Middelmaat, Elektrische oven, 72 l, 3300 W, 72 l, Thermo-geventileerd
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
31% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293518
Beko b300 BBIM17400BPSE . Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 72 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,95 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen, Verlichtingslocatie: Boven
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM25000BP Grundig oven
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Grundig | Inbouw | Matzwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVLAE00WT combimagnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | Matzwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko BBUM13329XS kooktoestelaccessoire Keramisch Elektrische oven EWO3807
€549,00Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. BekoToevoegen aan winkelwagen

















