| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deur openingshoek | 171° |
| Deurkleur | Zwart, Groen |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 71 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Mix, Buiten, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 213 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Water Plus | Nee |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Nee |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 46 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,461 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 50,7 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 72,3 kg |
| Deurdiameter | 32 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
Outlet
Siemens iQ500 WU14UT28 wasmachine Voorlader 8 kg 1400 RPM Wit
SiemensSiemens iQ500 WU14UT28, Voorlader, 8 kg, B, 71 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
Siemens iQ500 WU14UT28, Voorlader, 8 kg, B, 71 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292301
Siemens iQ500 WU14UT28. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 71 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 599 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F4WN509S0 Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WN508S0 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
AEG L6FBF56490 – Wasmachine – 9 kg – 1400 tpm – ProSense & ProTex – A – EWO4043
€559,00Oorspronkelijke prijs was: €559,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. AEGToevoegen aan winkelwagen













