| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openingshoek | 163° |
| Deurkleur | Zwart |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Geluidsniveau (wassen) | 50 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Mix, Buiten, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Stain care |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Niet spoelen | Ja |
| Spoelstop | Ja |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Water Plus | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Restvochtpercentage | 50,5 procent |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,2 cm |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | waterPerfect Plus |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 46 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,464 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 48,8 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Gewicht | 71,8 kg |
| Deurdiameter | 32 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
Outlet
Siemens WM14UR5EM2 wasmachine Voorlader 9 kg 1351 RPM Wit
SiemensSiemens WM14UR5EM2, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
Siemens WM14UR5EM2, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
25% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292281
Siemens WM14UR5EM2. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 70 dB, Geluidsniveau (wassen): 50 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 848 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG L8FENS94E Wasmachine
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. AEG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WN509S0 Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen






















