| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 12 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 76 dB |
| Wasprogramma's | Babyverzorging, Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Hygiëne/anti-allergie, Mix, Quick 30min, Spoelen & centrifugeren, Centrifugeren/afvoeren, Synthetische, Wit |
| Cyclustijd (max) | 225 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 45 min |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 44 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 46,7 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 74,2 kg |
| Deurdiameter | 34 cm |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 75,8 kg |
Outlet
Bauknecht BPW 9A114 wasmachine Voorlader 9 kg 1400 RPM Wit – EWO4009
BauknechtBauknecht BPW 9A114, Voorlader, 9 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00.
Bauknecht BPW 9A114, Voorlader, 9 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
46% kortingBetaal 3x €126,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 287794
Bauknecht BPW 9A114. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 76 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 595 mm, Diepte: 605 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Asko W4096P.W Wasmachine
€1.349,00 Asko | 1600 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4V709P1E Wasmachine
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WN509S0 Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
AEG Series 6000 LTR6A41460 wasmachine Bovenbelading 6 kg 1351 RPM Wit EWO3848
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. AEGToevoegen aan winkelwagen






























