| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Groot |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 76 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3950 W |
| Netto capaciteit oven | 76 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Vermogen grill | 1600 W |
| ECO mode | Ja |
| Aantal automatische programma's | 40 |
| Soort reiniging | Pyrolytisch + stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Keramisch |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Knopenkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Zachtsluitende deur | Nee |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Bedieningsapps ondersteund | Samsung SmartThings |
| Kinderslot | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 1,05 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,71 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3950 W |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Verlichtingslocatie | Zijkant, Boven |
| Vermogen lamp | 25 W |
| Lamp vermogen 2 | 40 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 596 mm |
| Gewicht | 48 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 560 x 549 x 579 mm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 59 cm |
| Breedte verpakking | 694 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 660 mm |
| Gewicht verpakking | 52 kg |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Grillplaat | Ja |
Samsung NV7B44503DB 76 l 3950 W Zwart – EWO3918
Samsung€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Samsung NV7B44503DB, Groot, Elektrische oven, 76 l, 3950 W, 76 l, 1600 W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
29% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Samsung NV7B44503DB. Grootte oven: Groot, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 76 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal, Bedieningsapps ondersteund: Samsung SmartThings. Energieverbruik (conventioneel): 1,05 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,71 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D. Soort lamp: Halogeen, Verlichtingslocatie: Zijkant, Boven, Vermogen lamp: 25 W
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Etna CM450RVS Combimagnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€716,00Huidige prijs is: €716,00. Etna | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Smeg SFP6401TVN1 Oven
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | roestvrijstaal | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko BBUM13329XS kooktoestelaccessoire Keramisch Elektrische oven – EWO4003
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. BekoToevoegen aan winkelwagen
































