| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Bovenbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Boven |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Deur openen | Opening bovenkant |
| Deurkleur | Wit |
| Watertoevoer | Koud |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1251 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 11 |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 79 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | 20min 3kg, Katoen, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Strijkvrij, Eco 40-60°C, Hygiëne/anti-allergie, Minimum iron, Buiten, Centrifugeren/afvoeren, Wol |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 205 min |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,9 procent |
| Easy Iron-functie | Ja |
| Maximale wastemperatuur | 46 °C |
| Zelfreinigend | Nee |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Aantal verstelbare voetjes | 2 |
| AEG technologies (clothes care) | Blue Woolmark |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 45 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Netbelasting | 2100 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,9 |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 903 mm |
| Gewicht | 57 kg |
| Gewicht verpakking | 59 kg |
Outlet
AEG Series 6000 LTR6A60370 wasmachine Bovenbelading 7 kg 1251 RPM Wit DHZ3687APD
AEGAEG Series 6000 LTR6A60370, Bovenbelading, 7 kg, B, 79 dB, 1251 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
AEG Series 6000 LTR6A60370, Bovenbelading, 7 kg, B, 79 dB, 1251 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284918
AEG Series 6000 LTR6A60370. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1251 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 397 mm, Diepte: 599 mm, Hoogte: 903 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Samsung | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Willow Wtd25s Luchtafvoerdroger 2.5kg DHZ1443APD
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00. WillowToevoegen aan winkelwagen











